Obraz plný dôležitých detailov
U nahrávky, ktorá má slúžiť ako dôkazný materiál, isto oceníte vysokú kvalitu obrazu v rozlíšení Full HD+ s množstvom detailov, ako sú tváre účastníkov nehody či SPZ. Snímač kamery sa chváli vysokou svetelnosťou pre natáčanie i v noci a kvalitnou optikou so 130stupňovým zorným uhlom.
Jednoduché každodenné používanie
Od produktov, s ktorými manipulujeme na každodennej báze, požadujeme, aby bolo ich používanie čo najjednoduchšie a najpohodlnejšie. Preto je otočný kĺb a konektor pre napájací kábel súčasťou pevného držiaku. Zároveň je držiak opatrený dokovacou paticou, do ktorej kameru jedným pohybom zacvaknete a môžete vyraziť. Rovnako ľahko ju z držiaku tiež vyberiete.

kamera

Nekonečné nahrávanie
Pamäťová karta formátu Micro SDHC pojme videozáznam veľký až 32 GB. Vďaka funkcii cyklického nahrávania sa však v prípade nedostatku pamäti začne automaticky odzadu odmazávať najstarší neuzamknutý záber, takže vám nikdy nebude chýbať miesto na aktuálne natáčanie.
Času- zberný režim
Okrem zmieneného módu cyklického nahrávania je pre vás navyše prichystaná možnosť tvorby pôsobivých časo zberných videí Timelapse, ktoré zhrnú i dlhú cestu do niekoľko málo energických minút. Zároveň tak môžete ušetriť i miesto na pamäťovej karte.
Snímač preťaženia a zamykanie záberov
Zásluhou G-senzoru snímajúceho mieru preťaženia sa v prípade nehody či intenzívnejšieho brzdenia aktuálny záznam uzamkne proti náhodnému prepísaniu, aby ste mali danú nahrávku neskôr k dispozícii. Uzamknutie sa dá v prípade potreby učiniť i manuálne pomocou špeciálneho tlačidla – a to behom nahrávania i u už spravených záberov či fotografií.

zrcátko

Druhá kamera pre lepší prehľad
Priamo v základnom balení nájdete i druhú, menšiu kameru primárne určenú pre montáž na zadnom skle, ktorá sa dá s hlavnou jednotkou jednoducho prepojiť káblom. Okrem ďalšieho dôkazného materiálu v HD rozlíšení v nej nájdete i užitočného pomocníka pri parkovaní.
           
Neustály dohľad
V tzv. parkovacom móde spravíte dôležitú nahrávku i v prípade, že práve nebudete vo vozidle prítomní. Vďaka vstavanej batérii kamera vydrží sledovať dianie okolo seba až po dobu 24 hodín a v prípade podozrivého pohybu či kolízie s iným autom automaticky spraví záznam a rovno ho uzamkne.